Rbsport - strona nieoficjalna

..:: PARTNERZY ::.

Turniej MBS Cup

• autor: Rbsport, 2013-03-19 22:02

AKS Mikołów oraz Mikołowski Bank Spółdzielczy po raz kolejny zorganizowali Turniej MBS Cup dla rocznika 2003/2004 w mikołowskiej Hali MOSiR. Tym razem wzięło udział aż 20 zespołów, a mecze rozgrywane były w dwa dni - był to pierwszy dwudniowy turniej w Mikołowie. Każdy zawodnik otrzymał puchar, a dla wyróżnionych zawodników czekały słodycze oraz upominki. Król Strzelców otrzymał koszulkę Tomasza Frankowskiego, a Najlepszy Zawodnik koszulkę Dawida Plizgi. Koszulkę Zagłębia Lubin otrzymał Najlepszy bramkarz. Dla drużyn, które zajęły miejsca od 9 do 20 nagrody wręczał Szef Wydziału Szkolenia Podokręgu Katowice - Pan Stefan Mleczko, a najlepszej ósemce Wojciech Grzyb - ikona Ruchu Chorzów. Organizatorzy przygotowali również loterię z nagrodami więc każdy otrzymał upominek, a posiłki zorganizowano wspólnie z Restauracją Beczka Raju oraz KFC z Mikołowa.

1 dzień

klasyfikacja końcowa

grupa A: 1. Gwiazda Ruda Śląska, 2. GKS Katowice, 3. Wyzwolenie Chorzów, 4.AKS 1 Mikołów, 5. KS Kamionka WYNIKI

grupa B: 1. Fc Wrocław Academy, 2. MOKSiR Chrzanów, 3. Silent Dąbrowa Górnicza, 4.Unia Kosztowy, 5. AKS 2 Mikołów WYNIKI

grupa C: 1. Orlik Czechowice Dziedzice, 2. Niwka Sosnowiec, 3. AKS 3 Mikołów, 4. Rozwój Katowice, 5. Gol Bieruń WYNIKI

grupa D: 1. Odra Wodzisław, 2. Józefka Chorzów, 3. Ruch Chorzów, 4.Polonia Łaziska, 5. AKS 4 Mikołów WYNIKI

2 dzień WYNIKI 1, WYNIKI 2

klasyfikacja końcowa:

1. Odra Wodzisław (wyróżniony zawodnik -Jakub Kuczera)

2. Gwiazda Ruda Śląska (Jakub Widuch)

3. Fc Wrocław Academy (Filip Kołakowski)

4. Orlik Czechowice Dziedzice (Kacper Łukaszek)

5. Józefka Chorzów (Wojtek Brom)

6. GKS Katowice (Mirosław Żebrowski)

7. Niwka Sosnowiec (Ksawery Korfel)

8. MOKSiR Chrzanów (Kordian Ojrzyński + nagroda dla najsympatyczniejszego trenera)

9. Ruch Chorzów (Dominik Suwala)

10. AKS 3 Mikołów (Michał Wower)

11. Wyzwolenie Chorzów (Jakub Kuta)

12.  Silent Dąbrowa Górnicza (Daniel Krakowski)

13. Rozwój Katowice (Robert Marcinów)

14. Polonia Łaziska (Daniel Leżok)

15. AKS 1 Mikołów (Kamil Strzymszok)

16. Unia Kosztowy (Zięba Mateusz)

17. AKS 2 Mikołów (Pustelnik Michał)

18. Gol Bieruń (Kacper Duda)

19. Ks Kamionka (Tomasz Noculak)

20. AKS 4 Mikołów (Bartek Halski)

Król Strzelców: Bartosz Baranowicz (Gwiazda Ruda Śląska)

Najlepszy Zawodnik: Dawid Kuźmiński (FC Wrocław Academy)

Najlepszy Bramkarz: Marek Szczyrba (Odra Wodzisław)

Sponsor główny: Mikołowski Bank Spółdzielczy

Podziękowania dla KS Kamionka oraz pracowników Hali MOSiR za pomoc w organizacji Turnieju MBS Cup

Mikołowskie Turnieju wspierają: Restauracja Beczka Raju, Restauracja KFC, VEGA Mikołów, Pol Gum, Sebkomp, Qadesh, Taurus, Cukiernia Jaworski, Hotel PIK

Autor: Treść:pozostało znaków:

..:: PARTNERZY ::..

11 i 12 luty 2012
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.